Par mums

        SIA "VIKRI K" ar dārzkopības preču tirdzniecību nodarbojas no 2001.gada. Piedāvājam plašā sortimentā sēklas, sīpolpuķes, sīksīpolus, minerālmēslus, dažādus mēslojumus un citus dārzkopībā nepieciešamus un noderīgus produktus, augu aizsardzības līdzekļus, repelentus, un citas preces, lai sekmīgi sētu, audzētu, vāktu ražu, priecātos par dārza skaistumu!

        Esam priecīgi, ka mūsu klientu vidū ir stādu audzētāji un apzaļumotāji, mazdārziņu īpašnieki, kuri atzinīgi novērtē mūsu piedāvāto sortimentu, preču kvalitāti un konkurētspējīgās cenas.

        Izvērtējot Latvijas tirgus pieprasījumu un klientu vēlmes, plašā sortimentā piedāvājam minerālmēslu līniju "Hortis" , tādēļ spējam piedāvāt plašā klāstā gan šķīstošos, gan granulētos minerālmēslus kā vasaras, tā rudens sezonai. Ņemot vērā to, ka pieprasījums un klientu skaits katru gadu aug, arī mūsu uzņēmuma sortiments paplašinās, piedāvājot dažāda klāsta dārzkopības preces kā dārza entuziastiem, tā profesionāliem dārzniekiem, apzaļumotājiem un stādu audzētājiem.

        Būsim priecīgi, ja Jūsu dārza labsajūtai, krāšņumam un labiekārtošanai būsiet izvēlējušies mūsu sortimentu. Ja kādu, no Jūsu vēlamās preces neatradāt mūsu piedāvājumā, vai vēlaties uzsākt sadarbību, esam atvērti ieteikumiem vai piedāvājumiem.

        Kā otrs mūsu darbības virziens ir ziedu tirdzniecība. Plašā piedāvājumā ir augi, grieztie ziedi. Pieņemam pasūtījumus pušķu un dekoru veidošanai dažādiem dzīves gadījumiem.  Plašā sortimentā piedāvājam sveces, suvenīrus, dāvanas un veicam dāvanu saiņošanu. Tagad esam uzsākuši arī dziju tirdzniecību, aicināti visi rokdarbnieki.

        No 2017.gada esam sākuši nodarboties ar saimniecības preču un būvmateriālu tirdzniecību. Meklējam katram klientam piemērotāko preci, esam gatavi uzklausīt klientu vēlmes un iespēju robežās tās arī apmierināt. Plašā sortimentā piedāvājam dzijas, kā arī citas noderīgas lietas.